Gitar Akorları

Dijital Medya Şirketleri

Dijital Ajans | |
post-featured-image

Farklı keşiflerde bulunmak, hayatınızda / markanızda yenilikler yapmak ve iletişim şeklinizi dönüştürmek için dijital medyaya ihtiyaç duyarsınız.

 Stratejik planlama, dijital etkileşim ve kreatif ekibimiz ile 2006 yılından bu yana dinamik, tutkulu, atik ve cesur adımlarla sosyal medya alanında çığır açmaya devam ediyoruz. Birbirinden başarılı markalara dijital dünyada nasıl ayakta kalınır, başarı sürdürülür, deneyimlerimizi paylaşıyor, paylaştıkça bizler de büyüyoruz. Yalnızca bir medya iletişim ajansı değil, aynı zamanda kocaman bir aileyiz. Bizi diğer dijital medya şirketlerinden ayıran en büyük özellik aile kavramı oluyor.

 Strateji

 Markalarınız için;

 – doğru hedef kitleyi belirliyor,

 – en uygun mecrayı seçiyor,

 – en uygun yatırım getirisine sahip içeriklerinizi reklamlayarak kampanya yöntemimizi belirliyoruz,

 – arama motorları için uygun optimizasyonu dijital PR ile gerçekleştirerek stratejik anlamda markanın pazardaki yerini korumakla kalmıyor, yükseltiyoruz.

 Teknoloji

 Teknoloji yalnızca ajansımız için değil, kıymetli danışanlarımız için de son derece önemli bir araçtır. Tıklama, üyelik ve gösterim bazlı reklamlardan kampanyanıza en uygun reklam modelini belirleyerek işe başlıyoruz.

 Mobil reklamcılık ile desteklenen markanıza sorunsuz bir şekilde erişim sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

 Markanıza en uygun coğrafi konumu belirliyor, hedef kitle odaklı pazarlama yaparak başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.

 Tasarım

 – Sanat Yönetmenliği,

 – Kreatif Tasarım,

 – Dijital Reklam Tasarımı,

 – Web Site Tasarım ve Kodlama ve

 – Mini Site Tasarım ve Kodlama alanında projeler üreterek markanızın yenilikçi ve yaratıcı bir deneyim kazanmasını sağlıyoruz.

 Reform Tasarım

 Diğer dijital medya şirketleri arasından başarılı işleri ve çalışma prensibi sayesinde sıyrılan Reform Tasarım, ”Yatırımın geri dönüşü” mottosu ile danışanlarımıza yalnızca online değil, reel anlamda da yüz yüze hizmet vermekteyiz.

 Yalnızca dijital alanda değil aynı zamanda reelimizde birçok farklı işe imza atıyoruz. Satış departmanları için sunumlar, animasyon tasarımı, ürün reklamları ve infografik içerikli prodüksiyonlar ile her alanda yanınızda olmayı hedefliyoruz.

 Reform Tasarım sayesinde danışmanlık alırken, markanıza özel çözümler bulabilirsiniz.

 – arama motoru optimizasyonu

 – arama motoru pazarlaması

 – sosyal medya yönetimi

 – sosyal medya reklamları

 – mobil pazarlama

 – e-posta reklamları

 – e-ticaret pazarlaması

 – ticari hedef optimizasyonu

 – yeniden pazarlama ve

 – dijital pazarlama, ölçümleme ve raporlama alanında hizmet vermektedir.

Open chat
1
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by