Gitar Akorları

Dijital Reklam Ajansları Hakkında

Dijital Ajans | |
post-featured-image

Değişen İnternet ve değişen harcayıcı tavırları ile Google AdWords, Facebook reklamları, Instagram Youtube reklamı ve İnternet reklamı şirketler için daha ehemmiyetli hale gelmeye başladı.

 Özellikle genel mecranın 360 derece pazarlama kavrayışının geniş ulaşım sağlarken reklam verenin hiç odağına girmeyen kitlelere de reklam göstermesi birliktesi büyük bir israfı da getiriyor.

 Öte yandan internet reklamcılığının üstün ve gelişmiş hedeflemesi yöntemiyle yüksek bilgi birikimini ve sektörel tecrübeyi gerektirir.

 Dijital reklam ajansı da şirketlerin pazarlama niyetlerine erişmeleri için internet reklamlarından en fazla performans elde etmelerini sağlayacak amaçlamaları ve reklam optimizasyonunu yapar.

 İyi Bir Dijital Reklam Ajansının Farkı Nedir?

 Bize göre iyi bir dijital reklam ajansı internet reklamları mevzusundaki tam yenilikleri yakından takip eder. Sektörel bilgi ve tecrübesine yeni internet reklam modellerini ilave ederek kendini devamlı geliştirir.

 İyi bir dijital reklam ajansı birlikte çalıştığı alıcılarının temennilerini iyi bir biçimde anlar ve reklamlarını devamlı optimize ederek aynı reklam bütçesi ile daha fazla satış ya da potansiyel getirmeye odaklanır.

 Dijital Reklam Ajanslarının Genel Ajanslardan Farkı Nedir?

 Genel dijital reklam da reklam verildikten sonrası genel olarak ölçümlemeyle alakalı bir operasyon yapılmaz. Bazı tahminler ile reklam başarımı ölçmekle çalışmaktadır. İnternet reklamcılığında ise tıklanmalar, gösterimler, maliyet gibi bir hayli etken anlık olarak takip edilebilir ve ölçülebilir.

 O sebeple internet reklamcılığı dijital reklam ajansları için sıkı takip ve düzenli hakimiyet gerektirir. Genel reklamcılıkta yaratıcı kreatif çalışmalar, sloganlar daha ön tasarıdayken internet reklamları neticeye odaklanır.

 İnternet reklamcılığında markanın iletisinin net ve sarih olması ehemmiyetlidir. Bu sebeple dijital reklam ajansları en yaratıcı fotoğrafları oluşması yerine ise en fazla satış yapabilen fotoğrafları üretmeye odaklanırlar.

 Dijital Reklam Ajansı Hangi Konularda Hizmet Verir?

 İyi bir dijital reklam ajansları 360 derece pazarlamaya inanmaz. Markanın pazarlama maksatlarına erişmesi için en kestirme yolu izler.

 İyi bir dijital reklam ajansı firmalar için performans odaklı internet siteleri hazırlar. web tasarımını mobil geçimli duruma getirmektedir. Google AdWords, Facebook, Instagram, YouTube reklamları ve dijital video hazırlama mevzularında hizmet verir.

Open chat
1
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by