Gitar Akorları

Facebook Reklamları

Sosyam Medya | |
post-featured-image

Facebook’ta reklam vermenin zaman kaybı olduğunu düşünebilirsiniz çünkü Snapchat ve Twitter gibi sosyal medya platformları, özellikle gençler arasında popülerlik kazanıyor. Fakat gerçek şu ki, durum bu değil. Facebook hala dünyanın en büyük sosyal medya platformları arasında yer almakta olup, milyarlarca aktif kullanıcısı ayda bir oturum açmaktadır. Facebook, işinizi başka türlü ulaşma umudunuz olmayan bir kitlenin önüne koyabilir.

 Facebook Reklamlarının Faydaları

 Kısa sürede çok fazla kişiye ulaşmanın en hızlı yoludur. 80 milyon işletme sayfasıyla Facebook’ta çok fazla rekabet var ve geçen yılki algoritma değişiklikleriyle, bir kullanıcının haber bülteninde görünmesi her zamankinden daha zor. Bu olumsuz gibi görünebilir, ancak gerçek şu ki, Facebook reklamlarınız hala doğru içerikte, yani içeriğinizle gerçekten ilgilenecek olan yayınlarda gösteriliyor. Daha geniş bir kitleye ulaşmak için bazı işletmeler facebook reklamları için ödeme yapmayı tercih ediyor. Ekstra para harcayarak, bu reklamları doğru kişilere daha fazla hedefleyebilirsiniz. Bütçeniz varsa, harcama buna değer.

 Reklamlarınızı hemen hemen her şeye göre hedefleyebilirsiniz. Reklamlarınızı hedeflemek, ürününüz veya hizmetinizle en çok ilgilenecek kişilerin gerçekten reklamınızı görmesini sağlar. Haberlerde bildirildiği gibi, Facebook kullanıcıları hakkında büyük miktarda veri toplar. Bu gerçeklerden korkmak yerine, bunu kendi yararınıza kullanmalısınız! Rekabeti takip eden kişilerin göreceği reklamlar tasarlayabilir veya seyirciler tarafından görülmesi için reklamlar belirleyebilirsiniz.

Reklam Danışmanlığı

Open chat
1
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by