Gitar Akorları

Instagram Reklamları

Sosyam Medya | |
post-featured-image

Sosyal medyada küçük bir marka olarak hiç bir şey yayınlamadıysanız genelde kimse sizinle ilgilenmez. Instagram ile öyle değil. Kitleniz ne kadar küçük olursa olsun, yayınlarınız muhtemelen en azından birkaç beğeni ve yorum alır; özellikle de ilgili etiketler kullanıyorsanız. Ve günlük 500 milyon aktif kullanıcısı olan, baştan çıkarıcı bir pazarlama kanalıdır.

 Instagram Reklamlarının Avantajları

 Instagram e-ticaret için çok güçlü bir platformdur. Instagram’ın katılımı sadece Twitter, Pinterest, Google+ ve LinkedIn’i yıkmakla kalmıyor, aynı zamanda markalar için Facebook’u on kat daha da geride bırakıyor. İnstagram reklamları artık Shopify ortaklığı sayesinde doğrudan Instagram arayüzünün içinde ürün etiketleme ve bir Dükkan sekmesi ile kullanıcılar için daha rahat alışveriş imkanı sağlıyor. Instagram’da alışveriş yapmak, ürünlerinizi Instagram beslemelerinde keşfeden herkes için kesintisiz bir müşteri ödeme deneyimi sağlar. Ürün etiketleme ile e-ticaret markalarının Instagram’da reklam vermeye başlamak için daha fazla nedeni olacak.

 Sponsor yazılar, özellikle de bir ürün satıyorsanız, tanıtım yapmak için harika bir yol. Ekim 2017’de, Instagram, hem kullanıcılar hem de markalar için saydamlığı arttırmak amacıyla ve daha fazla Instagram reklam fırsatıyla ortaklıklar kurdu. Çok sayıda takipçisi ve katılımı olan hesaplarda kullanılabilen özellik, standart sponsorlu yayınlardan daha fazla bilgi ve rapor sunar.

Sosyal Medya Yönetimi

Open chat
1
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by