Gitar Akorları
Web Tasarım

WEB TASARIM

 

Web siteniz, mevcut pazarlama yöntemlerinize katkı sağlayacak en büyük öğelerden biridir. Günümüzde çoğu işletme web sitesini reklam aracı olarak görse de, bu düşünceye tam anlamıyla katılmak mümkün değildir.Web siteniz, kurumsal yapınızı tam anlamıyla yansıttığı sürece mevcut faaliyetlerinizi kurumsal ve vizyon anlamında tamamlar.

Web sitenize yaptığınız yatırımı bir reklam çalışması ve harcaması değil de, başlı başına bir yatırım olarak görülmelidir. Mevcut ve potansiyel müşterilerinizin 7/24 size ulaşmasını sağlar, diğer reklam araçlarına nazaran firmanıza ulaşımı kolaylaştırır.Günümüzde birçok araştırmanın internet üzerinden yapıldığını göz önüne getirirsek, bu düşüncenin doğruluk payı çok yüksektir.

Potansiyel müşterileriniz hizmetlerinizden, ürünlerinize, firma profilinizden, kalite politikanızdan ve kuruluşunuzdan bugüne gelen tüm güncel çalışmalarınızdan faydalanabilirler.Çalışmalarınız ve faaliyetleriniz ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenlerin web siteniz üzerinden sadece bir mail göndermeleri yeterli olacaktır.Günümüzde çoğu insan telefon ile irtibat kurmaktansa mail ile kontak kurmayı tercih ederler.Bu durumda size en büyük hizmeti web sayfanız sağlamış olacaktır.

İyi bir web sitesi nasıl olmalıdır?

    Her tarayıcı da doğru görüntülenmeli
    Web siteniz kurumsal kimliğinizi yansıtabilmeli
    Web siteniz hızlı açılabilmeli
    İçerikler Kolay okunabilmeli
    Orjinal bir içeriğe sahip olmalı ve güvenilir görünmeli
    Siteniz tutarlı görünmelidir
    Web siteniz interaktif olmalıdır
    Dil tercihi doğru belirtilmelidir
    Hedef kitlesine yönelik hazırlanmalıdır
    Arama motorları acısından gerekli SEO düzenlemeleri yapılmış olmalıdır

Open chat
1
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by